Polityka zwrotów

POLITYKA ZWROTÓW

Zgodnie z zapisami §11 Regulaminu Sklepu Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym Sklepie w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, z zastrzeżeniem przypadków wskazanych w części „wyłączenie prawa odstąpienia od umowy”.

CO NALEŻY ZROBIĆ ABY ZWRÓCIĆ PRODUKT:

1. WYPEŁNIJ I ZGŁOŚ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, proszę poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Pocztą tradycyjną na adres:

Biotarget Sp. z o.o., ul. Głęboka 39, 20-612 Lublin,

Lub

Pocztą elektroniczną:

e-mail: kontakt@thymomed.pl

Odstępując od umowy, można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowyWzór formularza znajduje się w załączeniu do Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach Sklepu.

  • Zwrotowi podlega równowartość ceny zwracanych produktów oraz koszty doręczenia zamówienia do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji dostawy
  • Zwracane produkty są wysyłane na koszt własny – nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem

2. SPAKUJ BEZPIECZNIE I ODEŚLIJ ZAMÓWIONE PRODUKTY NA WSKAZNY ADRES

Zwracany produkt powinien być nieużywany, znajdować się w stanie niezmienionym, w składzie ilościowym i jakościowym. Zalecane jest, aby zwracany produkt był bezpiecznie zapakowany w celu uniknięcia ryzyka uszkodzeń. Przesyłkę należy zaadresować i nadać na adres:

Pakujemy.pl, ul. Nowopszczyńska 28, 44-240 Żory

3. OCZEKUJ ZWROTU ŚRODKÓW

Zwrot środków powinien nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwróconych produktów, po pozytywnym zweryfikowaniu zwracanych produktów.

Środki zostaną zwrócone w taki sam sposób jaki został użyty do opłacenia zamówienia lub w sposób wskazany w formularzu odstąpienia od umowy.

4. PAMIĘTAJ, ŻE PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY NIE PRZYSŁUGUJE W ODNIESIENIU DO PRODUKTÓW:

  • ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do użycia
  • dostarczanych w zapieczętowanych opakowaniach, jeśli zostały otwarte i nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.*

* W przypadku otwarcia produktu i stwierdzenia jego wady, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Reklamacje można składać mailowo kontakt@thymomed.pl i telefonicznie + 48 692 708 895

To top